Zachráníme data z vašeho disku!
HOTLINE: 777 712 650

Vyzvedneme

Možnost vyzvednout po celé ČR

Posoudíme zdarma

Provedeme zdarma vstupní diagnostiku

Zachráníme

Pokud data nezachráníme, nic neplatíte

 

Záchrana dat - další média

Poruchy a ztráty dat se kromě pevných disků nevyhýbají ani dalším paměťovým nebo diskovým médiím. Pokud potřebujete zachránit vaše data, tak nás neváhejte kontaktovat. Poškozené medium si vyzvedneme zdarma po celé České republice.

Záchrana dat z pevného disku, HDD

Největší problém ohledně ztráty dat bývá u pevných disků počítačů a notebooků. Potřebujete z nich zachránit svá cenná data? Více informací se dozvíte na:
Záchrana / obnova dat z pevného disku (HDD)

Záchrana dat z diskového pole RAID

Specializujeme se také na kritické poruchy diskových polí RAID. V případě vypadnutí disku z pole totiž může dojít ve vaší firmě ke značným problémům v organizaci anebo ve výrobě. Více se dozvíte na:
Záchrana / obnova dat z RAID pole

Záchrana dat z flash disku

Pevné disky dnes již nejsou jediným problémovým médiem. Aktuální jsou také USB disky a jiné flash disky. Uživatelé s nimi totiž velmi často špatně nebo neodborně zachází a není se tedy čemu divit. Více se o této problematice dozvíte na:
Záchrana / obnova dat z flash disků a karet

Záchrana dat z SSD disku

Je velmi rozšířeným omylem, že nové nemechanické SSD disky nemají problémy se ztrátou dat. Poruchy jsou sice trochu jiného rázu, ale jsou možná ještě mnohem vážnější a záchrana dat bývá složitější. V případě problémů nás kontaktujte na specializovaném webu:
Záchrana / obnova dat z SSD disku

Záchrana dat z paměťových karet SD

Cenná data jsou velmi často uchovávána na SD, CF či xD kartách. Většinou se jedná o hodnotné soubory či fotografie z dovolených. Problém s tímto paměťovým médiem většinou přijde naprosto neočekávaně. V případě záchrany dat je nutné kontaktovat odborníky. Více informací je k dispozici na: Záchrana / obnova dat z paměťových karet (SD, CF, MMC)

Záchrana dat z notebooku

Stále více osob si pořizuje pro svou práci notebook. Velkým problémem ovšem bývá neodborné zacházení, které může vyústit ve ztrátu cenných dat. Stalo se něco podobného i Vám a máte na disku nenahraditelná data? Umíme je zachránit. Informujte se více na:
Záchrana / obnova dat z notebooku

Záchrana a obnova smazaných dat

Ke ztrátě dat může dojít z mnoha důvodů. Jedním z nich je například poškození CD nebo DVD. Díky neodborné práci s počítačem také nezřídka kdy dojde k nechtěnému zformátování disku. Mezi uživateli je velmi oblíbenou příčinou poruchy paměťového média také kontakt s kapalinou. Data přesto umíme zachránit. Informujte se více na:
Záchrana / obnova smazaných dat

Záchrana a obnova smazaných fotek

Při ztrátě fotografií z vašeho počítače či jiného paměťového média nemusíte zoufat. Nic ještě není ztraceno, a pokud nám médium předáte, pokusíme se většinu dat (pokud možno všechna) zachránit. Více na:
Záchrana / obnova smazaných fotek

 
Copyright © 2011 DATAHELP, všechna práva vyhrazena